Warsztat Sztuki Maqudesign dysponuje pracownią sitodruku, mieszczącą się przy ulicy Orląt Lwowskich 4/24 w Bytomiu. Lokal mieści się na parterze, z wejściem i witryną od strony ulicy.

Przy wykonywaniu sitodruku pracuję na wielkoformatowym stole ze wspomaganiem rakla i podsysem o powierzchni roboczej 200×140 cm (faktyczny obszar zadruku jest nieco mniejszy). Pracownia posiada naświetlarnię własnej konstrukcji, która umożliwia przygotowanie sit o maksymalnych wymiarach ok. 150×200, oraz myjnię, dostosowaną do sit wielkoformatowych. Lokal umożliwia także wszelkie inne aktywności artystyczne i rękodzielnicze. Do dyspozycji ploter wielkoformatowy, umożliwiający przygotowanie szablonów sitodrukowych, oraz wydruk projektów graficznych.

maqudesign

Nadruki powstają na bazie ekologicznych, atestowanych farb wodnych dopuszczonych do użycia w produktach dla niemowląt i używanych przez producentów odzieży sportowej wiodących marek.
Stosowane materiały cechuje wysoka jakość i przewaga włókien naturalnych. Produkty z filcu i jedwabiu opatrzone są certyfikatem oryginalności.

Studio Projektu Maqudesign w pracy korzysta z licencjonowanego pakietu oprogramowania firmy Adobe w 64 bitowym systemie Windows, co umożliwia obsługę zaawansowanych projektów graficznych oraz pełną kompatybilność z większością pracowni projektowych i graficznych, zarówno w zakresie grafiki wektorowej, jak i rastrowej.

Zapraszam do współpracy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s