Maqudesign. Robimy co chcemy. Kochamy to, co robimy. Znamy się na rzeczy.

Świadczymy usługi sitodruku, dbając o indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dzielimy się doświadczeniem, doradzamy, pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Troszczymy się o portfele naszych Klinetów jak o własny. Tysiące wykonanych odbitek dają nam doświadczenie niezbędne do realizacji rozmaitych projektów na różnych podłożach.

Maqudesign to także tworzenie produktu; fuzja doświadczeń w projektowaniu architektonicznym, artystycznej ekspresji i autorskiej wizji, w której kreowaniu jest mile widziany udział Klientów. Pracownia jest szeroko otwarta na tworzenie wszelkiego rodzaju teamów projektowych i zaprasza do współpracy Twórców i Projektantów.

Maqudesign to konsekwentne promowanie tradycyjnych technik i rzemiosła artystycznego w życiu codziennym; dbałość o podniesienie jakości naszej codzienności do poziomu dzieła sztuki, z troską o najwyższą jakość i zadowolenia Klienta. Oferujemy swój unikatowy design i perfekcyjne wykonanie produktów z naturalnych materiałów, oraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s