Zapraszam do współpracy w dziedzinie: – nadruków artystycznych i reklamowych na odzieży (koszulki, bluzy, poduszki, torby bawełniane i papierowe itp.), – wydruku plakatów i innych materiałów graficznych, – projektowania graficznego, projektowania wzoru, wasztatów z sitodruku i filcu artystycznego, – tworzenia elementów odzieżowych z filcu, włókien i tkanin naturalnych, – przygotowania elementów wyposażenia wnętrz na bazie sitodruku i filcu artystycznego, – wszelkich innych niekonwencjonalnych projektów artystycznych.

Nasze realizacje skatalogowano, dzieląc na różne kategorie zleceń- zobaczcie naszą galerię. Dostęp do nowości gwarantuje polubienie naszego dynamicznie się zmieniającego profilu facebook.

Podstawą wyceny jest przesłany elektronicznie projekt z podanymi wymiarami nadruku.

Równocześnie informuję, że do realizacji przyjmowane są projekty w wersji cyfrowej pdf w kolorze czarnym, lub pliki bitmapowe o rozdzielczości nie mniejszej niż 200 dpi– w kolorze czarnym, wraz z opisaną planowaną kolorystyką (można ją uzgodnić). Wszelkie prace graficzne, niezbędne do doprowadzenia projektu do powyższego stanu, stanowią oddzielną pracę graficzną i będą rozliczane wg. stawki pracy grafika- 40 zł/godz.

Istnieje możliwość naświetlenia gotowego szablonu klienta wykonanego dowolną techniką, oraz druku z sita Klienta. Za niewielką opłatą przechowamy Państwa sita, aby były natychmiast gotowe do pracy. Zapraszam.

WP_000240 metki  metki produktowe druk na tekturze WP_000835   WP_000838 WP_001085WP_000842  WP_000695   WP_000722

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s